Hakkımızda

NTR Medya 2008 yılında ABC Ajans olarak Ankara’da kurulan ve 2014 yılında NTR Medya olarak isim değiştirerek İstanbul’da çalışmalarına devam eden, bünyesine kattığı seçkin personel ile en iyi hizmeti profesyonel bir biçimde sağlayan firmamız; Web Tasarımda olduğu kadar Google Adwords Arama Motoru Optimizasyonu ve 3D Modelleme yazılımlarında da lider firmalardan biri olmuştur.Sektöründe, yenilikleri kullanma konusunda öncü bir şirket olan NTR Medya, sorumluluğunun bilincinde olarak, kaliteli ve hızlı hizmetin yanısıra, uygun fiyat politikasıyla daima yanınızda olmayı ve sizler için en uygun çözümleri üretmeyi hedeflemiştir.

NTR Medya profesyonel ve entelektüel ekibimizin özverili katkılarıyla, kurumsal ve kurumsal olmayan iş süreçlerine uygun çözümler üreten yenilikçi ve rekabetçi bir kurum kimliğine sahiptir. Hızla değişen ve baş döndürücü bir şekilde gelişen bilişim sektöründe ki yenilikleri takip eden, dinamizmi yakalamış ekibimiz, rekabetçi piyasa koşullarında sizleri hedef kitleniz ile günün her saatinde buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

NTR Medya Sizlere Neler Sunar ?

İnternet Hizmetleri doğrultusunda sizlere elimizden gelen her türlü hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Bakalım neler varmış ?

Profesyonel Barındırma Hizmetleri

Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri

İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Dinamik İçerik Çözümleri

Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri

Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

Yazılım Çözümleri

İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Müşteri Yorumları

Kendimizce dedikki; yukarıda kalitemizden çok bahsettik birazda bunu müşterilerimize bırakalım. Ve buyrun müşterilerimiz hakkımızda neler demiş?

Internet ve Teknoloji alanında, Kurumsal işlerinizin Emin ellerde ve profesyonel bir ekipde olduğunu NTR Medya ile çalıştığınızda anlayacaksınız.NTR Medya ekibine sonsuz teşekkürler.
Caner Sarıoğlu
www.buradami.com
Herşeyiyle harika, kusursuz bir firma. Özellikle iletişim, beceri, estetik bilinci ve proje sonrası desteğiyle çok ön plana çıkan bir firma olan NTR Medya'ya teşekkürlerimizi sunarız.
Muaz Tuğcu
www.temasiplik.com
Önerileri, yaratıcılığı ve özellikle de herşeyi sizin için anlaşılır kolay bir hale getirmeleri en büyük avantaj. NTR Medya'ya teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.
Altan Şadan
www.sadangroup.net

Profesyonel NTR Medya Ekibi

Her anınızda sizlerin yanında olan ve sizlere destek veren profesyonel NTR Medya ekibinide sizlerle tanıştırmak istedik...

Kurucu
Çağrı Çukurlu
Müşteri Hizmetleri
İrem Durmaz
Genel Müdür
Hakikat İlbey
Grafik Tasarım
Gülçin Girgin

Mutlu Müşteriler

Yüzlerce hatta binlerce desek abartmış olmayız. Bu müşterilerimiz NTR Medya’yı tercih ettiler ve daima mutlu kalacaklarının farkındalar...